Kód a názov tovaru:
Neprihlásený - Registrácia / Prihlásenie / E-shop

Obchodné podmienky

A. Objednávky Objednávky prijímame iba písomne, faxom alebo e-mailom, prípadne telefonicky. Na objednávkach uvádzajte prosím:

1. Názov firmy s presnou adresou, prípadne meno zodpovednej osoby
2. IČO a IČ DPH alebo DIČ
3. Telefón, prípadne fax
4. Správny názov tovaru
B. Dodacie podmienky 1. Osobný odber zo skladu
2. Dodávka na miesto určené odberateľom – naším rozvozom alebo zbernou službou. C. Rozvoz tovaru Doprava zakúpeného tovaru je pre zmluvných partnerov zdarma.
Logistické informácie o Vašej dodávke tovaru zaradenej do nášho rozvozného plánu nájdete pod Plán Vašej dopravy. D. Platobné podmienky 1. Platba v hotovosti alebo platobnou kartou.
2. Platba predom – na základe predfaktúry.
3. Platba faktúrou – u stálych zákazníkov.

Platobné podmienky stálych odberateľov sú upravené vzájomnou rámcovou zmluvou. E. Fakturácia 1. Spoločnosť Empiria má podpísanú zmluvu s faktoringovou spoločnosťou o postupovaní pohľadávok a svojím zákazníkom ponúka vlastné faktoringové podmienky týkajúce sa splatnosti a faktoringového poplatku za predĺženú splatnosť.
2. Zákazníci môžu využiť fakturáciu dennú alebo zbernú týždennú. F. Kredit, stopsplatnosť a bonusy Stáli zákazníci majú zmluvne nastavený finančný kredit a splatnosť, ktoré nájdete v obchodnej agende v Osobných informáciách.

1. Po prečerpaní kreditu dôjde k zablokovaniu predaja na faktúru.
2. O navýšenie kreditu či zmenu splatnosti požiadajte svojho predajcu.
3. Pri nedodržaní stopsplatnosti dôjde k automatickému zablokovaniu predaja na faktúru.
4. Naopak za dodržiavanie splatnosti vyplácame zmluvne dohodnuté bonusy. G. Ceny a zľavy Ceny uvedené v cenníku sú DMOC / doporučené maloobchodné ceny bez DPH. Stálym odberateľom poskytujeme sortimentné zľavy, ktoré si zaregistrovaný užívateľ môže priamo pri tovare alebo si môže stiahnuť pod CENNÍKY stiahnuť svoj sortimentný „Rabatný list“ ako aj „Cenník na stiahnutie“.